img


Duyurular

AR-GE departmanımız açıldı.

Üretimde kaliteyi misyon edinen Payam Baharat, ürünlerinin kalitesini ve tadını arttırmak, hijyenik koşulları oluşturabilmek için AR-GE departmanını aktif hâle getirmiştir. Ürünlerimizin sterilize koşulları, gıda formülleri vs… işlemler büyük titizlikle uzman kadro eşliğinde denetlenmekte ve oluşturulmaktadır.

Payam Baharat Dış Piyasa bayiliğini almak ister misiniz?

Dış piyasaya atılma hedefini büyülten Payam Baharat’ın bayiliğini almak için export@payambaharat.com a mail atınız. Attığınız mail’de bayiliğini almak istediğiniz ülkeyi,Pazar büyüklüğünüzü,alım gücünüzü belirtmeye özen gösterin. Firma yöneticilerimiz tarafından onaylanması hâlinde ticari ilişkiler hızla başlatılacaktır.

Yeni Web Sitemiz açılmıştır.

Payambaharat.com.tr, profesyonel ve kolay kullanılabilir ara yüzü ile hizmetinize girmiştir. Sitenin alt yapısına ve kolay anlaşılabilmesine önem gösterdik. Ürünlerimiz linkini tıklayarak ürünlerimiz hakkında, gramajları hakkında ve paketlemeleri hakkında detaylı bilgi edinebilir. İletişim linkinden genel sorunlarınız, baharat talebiniz için iletişime geçebilirsiniz.